Trailer #4: Ready Player One: Hra začíná (2018) – Další navnazení na očekávané sci-fi

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Na YouTube se před pár dny na kanálu Warner Bros. objevila další upoutávka na Spielbergovo nejnovější dílo Ready Player One: Hra začíná, sci fi adaptaci stejnojmenné knihy od Ernesta Clinea. Nejnovější trailer, který můžete zhlédnout níže, se pyšní zejména epickou honičkou, řadou nových záběrů a citacemi pochvalných recenzí.

„Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.“

Hudbu k filmu složil Alan Silvestri, který je známý zejména pro soundtrack k populární trilogii Návrat do budoucnosti. V hlavních a vedlejších rolích se představí Tye Sheridan, Olivia Cooke, Mark Rylance, Simon Pegg, T. J. Miller, Hannah John-Kamen a Ben Mendelsohn.

Ready Player One: Hra začíná, bude uveden v kinech dne 29.3.2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také