Trailer #3: Padesát odstínů svobody (2018) – Novomanžele Greyovy dohání stíny minulosti

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Erotická trilogie Padesát odstínů se blíží do svého finále. Jelikož hrátky z červeného pokoje nemohou být kvůli ratingu hlavní náplní snímku, nový trailer naznačuje, že poslední díl se bude točit kolem luxusu a napětí. Jen co se zamilovaný pár zbavil nejisté ozbrojené stalkerky, objevila se před nimi totiž další hrozba.

Anastasii se povedlo, co ještě žádné před ní, dostala Christiana pod čepec. Okázalá svatba se však v jejich případě nerovná usedlému způsobu života, spíš naopak. Ana se velmi snadno sžívá s novou rolí paní domu a i přes všechno Christianovo bohatství odmítá skončit s prací. Dovolená střídá dovolenou, ložnice je jejich druhým domovem, zkrátka idylka. Jenže manžele začne pronásledovat zhrzený Anastasiin bývalý kolega Jack, který se nemůže sžít s odmítnutím a za potupu, které byl vystaven, je odhodlaný se Greyovým pomstít.

Režie Padesáti odstínů svobody se opět ujal čtyřiašedesátiletý James Foley, který má na kontě i předchozí díl. Herecké obsazení zůstává beze změn, takže natěšené fanynky se naposledy dočkají polonahého Jamieho Dornana a jejich pánské polovičky potěší do třetice Dakota Johnson. Padesát odstínů šedi stále drží prvenství v nejvyšší návštěvnosti za první víkend od uvedení do kin, takže produkce jistě doufá, že i tento snímek, jenž má premiéru 8. února, se mu pokusí vyrovnat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také