Každodenní cestování vlakem do práce se snadno stane rutinní záležitostí, až setkání se záhadnou cizí ženou ho vytrhne ze stereotypu. Filmové společnosti Lionsgate a StudioCanal zveřenily první trailer k thrilleru, který režíroval Jaume Collet-Sera a kde se v hlavní roli představí Liam Neeson.

Michael (Liam Neeson) je obchodník, který tráví každý den při cestách z a do zaměstnání ve vlaku nemálo času. Při jedné jízdě ho tajemná cizí žena pověří úkolem – musí odhalit skrytou identitu jednoho ze spolucestujících dřív, než vlak dorazí do cíle. Zatímco bojuje s časem, začíná si uvědomovat, že byl nevědomky zatažen do zločinecké konspirace. Právě na něm nyní závisí život jeho i všech ostatních pasažérů.

Scénář k thrilleru napsali Byron Willinger s Philem de Blasim. The Commuter není prvním společným projekt režíséra Collet-Sery a Liama Neesona, v Serových filmech se Neeson v minulosti objevil již třikrát – v akčním thrilleru Neznámý, v mysteriózním NON-STOPu a naposledy jako zabiják v Nočním běžci. V dalších rolích s představí Vera Farmiga, Patrick Wilson, Sam Neill nebo Elizabeth McGovern.

Snímek vstoupí do kin na počátku příštího roku, konkrétně 18. ledna.

Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here