Trailer #1: Cizinec ve vlaku (2018) – Liam Neeson ve vlaku

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Každodenní cestování vlakem do práce se snadno stane rutinní záležitostí, až setkání se záhadnou cizí ženou ho vytrhne ze stereotypu. Filmové společnosti Lionsgate a StudioCanal zveřenily první trailer k thrilleru, který režíroval Jaume Collet-Sera a kde se v hlavní roli představí Liam Neeson.

Michael (Liam Neeson) je obchodník, který tráví každý den při cestách z a do zaměstnání ve vlaku nemálo času. Při jedné jízdě ho tajemná cizí žena pověří úkolem – musí odhalit skrytou identitu jednoho ze spolucestujících dřív, než vlak dorazí do cíle. Zatímco bojuje s časem, začíná si uvědomovat, že byl nevědomky zatažen do zločinecké konspirace. Právě na něm nyní závisí život jeho i všech ostatních pasažérů.

Scénář k thrilleru napsali Byron Willinger s Philem de Blasim. The Commuter není prvním společným projekt režíséra Collet-Sery a Liama Neesona, v Serových filmech se Neeson v minulosti objevil již třikrát – v akčním thrilleru Neznámý, v mysteriózním NON-STOPu a naposledy jako zabiják v Nočním běžci. V dalších rolích s představí Vera Farmiga, Patrick Wilson, Sam Neill nebo Elizabeth McGovern.

Snímek vstoupí do kin na počátku příštího roku, konkrétně 18. ledna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také