Trailer #1: Killing Gunther (2017) – Jak zabít Arnieho

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Ačkoli by se mohlo zdát, že je živoucí akční ikona už za zenitem, do důchodu se Arnold Schwarzenegger rozhodně nechystá. Mimo plánovanou roli v novém Terminátorovi, či filmu s Barbarem Conanem, a další řadu projektů, se můžeme těšit na tuto novinku. V Killing Gunther Arnold ztvární nedostižného zločince, kterého se partička (ne)nadaných individuí rozhodne zabít, protože se jim plete do plánů… 

V traileru se nám kompletně představí elitní tým trhlých zabijáků, sestavený za účelem eliminace toho nejlepšího nájemného vraha na světě; Gunthera. Dle obsahu upoutávky vypadá na stylovou a humornou jízdu, v níž budou aktéři tak trochu ve stylu Deadpoola promlouvat ke kameře. Nicméně zda bude tento akční komediální počin opravdu povedený, se přesvědčíme až bude Killing Gunther uveden v kinech.

Datum premiéry zatím stanoveno není. Ve filmu debutujícího Tarana Killama se představí Arnold Schwarzenegger, Cobie Smulders, Taran Killam sám v roli vůdce zabijáků, Bobby Moynihan, Aaron Yoo, Peter Kelamis, Amir Talai, Ryan Gaul a další.

https://youtu.be/2bAMGyOTj8A

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také