Logan: Soutěž o exkluzivní Blu-ray steelbook

Poslední dobrodružství oblíbeného mutanta Wolverina sklízelo na velkých plátnech obrovské úspěchy. Nedávno se dočkalo i chválené černobílé noir verze. Vy si s námi a DVDPremiérami nyní můžete zasoutěžit o BD steelbook tohoto snímku obsahující obě barevná provedení.

BD steelbook Logan
BD steelbook Logan

Wolverine (Hugh Jackman) se vrací! Z X-Menů přežívá ještě Charles Xavier známý také jako Profesor X (Patrick Stewart), který je ale vážně nemocný. Společně se ukrývají v opuštěné továrně na americko-mexické hranici. Jejich utajení ale skončí, když se objeví Laura, dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele. Ve chvíli, kdy Wolverine a Profesor X přijmou Lauru „do rodiny“, stávají se z nich štvanci. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti.

BONUSY

 • Z natáčení filmu Logan: Wolverine
 • Vynechané scény
 • Komentář režíséra Jamese Mangolda

Soutěžní otázka

Je známo, že filmový Wolverine měl tvář Hugha Jackmana. V jaké roli se Vám tento herec líbil nejvíce a proč?

VÝHERCE SOUTĚŽE: Petra K.

ODKAZ KE KOUPI TOHOTO BD STEELBOOKU NALEZNETE ZDE

CENU DO SOUTĚŽE VĚNOVAL e-shop DVDPremiery.cz - JE URČENA POUZE PRO OBČANY ČR.

13 KOMENTÁŘŮ

 1. Budu si muset vybrat mezi Fontánou a Dokonalým trikem, což jsou jedny z mých nejoblíbenějších filmů vůbec. Tuhle Sofiinu volbu nakonec asi o fous vyhraje Fontána, která mě vždy dokonale emocionálně vyždímá. Jackmanovi a Weisz to tady spolu náramně sluší, k tomu ta zasněná atmosféra podpořená úžasnou hudbou Clinta Mansella – no prostě nádhera. Jen jsem se tu trochu rozepsala a už mám zase chuť vydat se s Hughem na strastiplnou pouť z jihoamerické džungle až k bájné Šibalbě.

 2. Určitě máte soubor filmů, které vás natolik zasáhly, že se k nim vracíte se železnou pravidelností. Já mám ve své „filmové bonboniéře“ uložen snímek z roku 2006 – asi nejplodnějšího období v Jackmanové kariéře. I když se na první pohled nabízí geniální Dokonalý trik, mým nejoblíbenějším snímek s australským sympaťákem v hlavní roli je určitě Fontána, která vznikla pod režijním dohledem Darrena Aronofského. Filmy tohoto režiséra mívají neskutečnou hloubku a dokáží vzbudit velmi silné emoce. Aronofsky se dle mého názoru nebál zariskovat a do Fontány obsadil právě Hugha Jackmana – tedy herce, jenž byl do té doby znám především coby Wolverine z X-Menů. Fontána nevsází na epickou akci, ale naopak se opírá o lyrické vyobrazení nezměrné lásky a ochoty obětovat se pro milovaného člověka. A filmy s podobnou tématikou jednoduše stojí a padají s hereckými výkony. Prožívané emoce vám divák musí věřit za každých okolností a navíc nesmíte přehrávat, abyste nesklouzli do nechtěné tragikomedie. Jackman ale svou příležitost uchopil pevným wolverinovským stiskem a ukázal, že dokáže zahrát mnoho hereckých poloh. S Rachel Weisz po boku vytvořili neskutečně sympatický pár, z něhož kypěly emoce v každé scéně. Jackman ve filmu ukazuje spoustu emocí a vlastností – lásku, nenávist, víru, zarputilost, žal či absolutní zmatení z nespravedlivého světa. Kromě neskutečných hereckých výkonů a parádního režiserského vededení je tento film podtržen doslova úchvatnou hudbou Clinta Mansella. Fontánu si pravidelně pouštím na podzim, kdy se prostředí zahalí do jednotvárné šedi. Obvykle pak ještě dostávám chuť na Velkou rybu, ale to už je z jiného soudku. Jakman ve mně dokázal vzbudit silné emoce ještě dvakrát – a to v Bídnících a v Loganovi. :))

 3. Vzhledem k tomu, že je obtížné vybrat jen jednu roli, tak jsem se nakonec rozhodla pro jeho roli Wolverina ve filmu X-Men: Budoucí minulost, kde musel hrát současné své staré a mladé já, což ve finále znamenalo, že dostal jako jediný nejvíce prostoru ze všech herců a bylo to správné rozhodnutí. Avšak mimo sci-fi/fantasy mě naprosto dostal ve filmu Orel Eddie v roli cynického trenéra Bronsona Pearyho, což byl pro mě ten film nejen velikánské překvapení, ale Hugh Jackman tam nehorázně zaválel. Co se týče Logana, tak ten sám o sobě byl sólovka a už místy jiné universum, než klasičtí X-Meni a svoji poslední roli Wolverina zvládl bravúrně, ač jsem nevěřila, že ten film se tak úžasně povede, ale i přesto pro mě byl srdcovou záležitostí v Budoucí minulosti, protože jen tam se příčily původní i nové postavy a celkově to s Wolverinem dosáhlo úžasných rozměrů 🙂

 4. Vybrat film je opravdu těžké, HJ je skvělý herec a ukazuje to od jeho prvního filmu Erskineville Kings, ať už je Wolverinem, některým z jeho „bad guys“ nebo otcem, co hledá dceru. Nejradši ale mám jeho trojroli ve filmu The Fountain (Fontána), zahraje opravdu všechno od lásky k Izzy až po neštěstí z její smrti, ukazuje ty nejhlubší city a film je umocněn nádhernou hudbou.

 5. Wolverin je nejvíc. Je těžké vybrat nej je jich mnoho skvělých…Van Helsing Dokonalý trik Swordfish:operace hacker Kate a Leopold Zmizela Ocelová pest atd…

 6. Okrem Wolverina v X-Manoch tomuto Hercovi veľmi pristalo hrať tiež hlavného hrdinu vo filme Van Helsing,už len preto,že film bol vo svojej dobe,dá sa povedať, prevratným vďaka zmiešaným žánrom,ktoré sme mohli vo filme vidieť.Taktiež to je jeden z tých úspešných filmov,ktoré ešte nemajú (a možno je to tak aj lepšie) svoje pokračovanie alebo remake.

 7. V Dokonalém triku byl dobrý, ale film si „ukradl“ pro sebe Christian Bale.
  Jackman se mi nejvíc líbil právě jako Wolverine v X-Men 2.

 8. Za mě Vanhelsing, byl to film mého mládí,kdysi se mi neskutečně líbil a Jackmana jsem v něm viděl poprvé,když jsem pak viděl X-Many,byl to už ten „typek z Vanhelsinga“,dokonce i když později hrál v jednom z mých nej. filmů Velkého Dantona 😉

 9. Kromě Wolverina byl parádní ve Zmizení, který nastartovalo parádní kariéru Denise Villeneuva, ale přesto se mi nejvíc líbil ve filmu Orel Eddie, protože tam si to neskutečně dává. Alkoholický tréner byl strašnej sympaťák a jeho opileckej skok z můstku byl jeden z nejvtipnějších momentů loňského roku. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno