VIDEO: Prank ke Kruhům je děsivý i zábavný zároveň

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Už dlouhých patnáct let uběhlo od dob, kdy přestaly být tajemné videokazety zábavným lákadlem a studny pouhým zdrojem vody. Malá dívenka s dlouhými sčesanými vlasy přes obličej v otrhané a mokré noční košili se stala fenoménem. Teď do kin vstoupí další snímek, v němž si zahraje hlavní roli.

Kruhy se odehrávají třináct let po událostech posledního dílu a příběh filmu, po jehož zhlédnutí všichni zemřou, už jsou pouhé povídačky. Nebo ne? Julia zneklidní, když zjistí, že její přítel Holt tohle video viděl. Aby zachránila svého přítele, obětuje se a přijde na něco, čeho si dosud nikdo nevšiml. Samara do vražedného videa zašifrovala vzkaz.

Horory jsou oblíbeným námětem pranků a skrytých kamer. Ne jinak na sebe upozornili i tvůrci Kruhů. Jdete do obchodu a chcete si vlastně jenom koupit novou plazmovou televizi, ale utečete k smrti vyděšení poté, co na vás z jedné z nich sáhne vlhká a studená dlaň.

A jak byste reagovali vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také