Batman našel náhradu za Afflecka

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Asi před týdnem Ben Affleck oficiálně odstoupil od plánu režírovat nový batmanovský snímek The Batman. Netrvalo dlouho a studio Warner Bros přišlo s náhradou. Režisérem jmenovalo Matta Reevese.

Affleck ale nadále zůstává u filmu jako představitel hlavní role, producent a spoluautor scénáře s Geoffem Johnsem (Argo, Liga spravedlnosti).

„Existují postavy, které mají zvláštní místo v srdcích milionů lidí. Role Batmana vyžaduje soustředění, vášeň a ten nejlepší herecký výkon, jakého jsem schopen. Je tedy zřejmé, že nemůžu zastávat obě pozice na úrovni, kterou vyžadují. Společně se studiem jsme se rozhodli najít režiséra, který se mnou bude na filmu spolupracovat. Jsem stále součástí projektu a rozhodně v něm pokračujeme, momentálně ale hledáme režiséra. Stále jsem tomuto projektu naprosto oddaný a nemůžu se dočkat, až ho předvedeme fanouškům po celém světě,“ vysvětlil Ben Affleck ve svém prohlášení, proč se pozice režiséra vzdává.

Filmová společnost Warner Bros. Pictures v reakci uvedla: „Plně podporujeme Benovo rozhodnutí a jsme odhodláni přivést samostatný film o Batmanovi k životu.“

Informaci o angažování Matta Reevese přinesl server Variety, podle dostupných informací byl první volbou už od Affleckova odstoupení. Reeves už má na kontě snímky jako Monstrum, Úsvit planety opic a očekávanou Válku o planetu opic, která má premiéru v červenci letošního roku.

V The Batman bude Affleck čelit Sladeu Wilsonovi, aka Deathstrokovi, kterého si zahraje Joe Manganiello. Datum oficiální premiéry zatím nebylo stanoveno, ale v letošním roce se Affleck jako Batman objeví ještě v Lize spravedlnosti, která vstoupí do kin 17. listopadu.

Váš komentář potěší autora článku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také