Ve třetím dílu obnovené značky o inteligentních lidoopech, kteří jsou tak trochu osinou v zadku všem lidem, půjde skutečně do tuhého. Na finální střet láká nová upoutávka, která je prošpikovaná akčními scénami i několika monology.

Caesar ušel velký kus od doby, co poprvé promluvil. Je vůdce všech lidoopů, kteří se snaží vydobýt si své místo na tomto světě. Proti nim je však již po několikáté postavený největší dravec – člověk. Ten je tu tentokráte zastoupený militantní skupinou vedenou Colonelem (Woody Harrelson). Střet těchto dvou vůdců je nevyhnutelný a poražené straně slibuje neblahý konec.

V traileru k nám promlouvá Caesar ospravedlňující svou vendetu proti lidem, ke které byl donucený. Akční scény, představení hlavních aktérů a debata o tom, jak se blíží nevyhnutelná poslední bitva mezi opicemi a lidmi. Upoutávka je nadupaná a slibuje kvalitní podívanou, která nenechá jedno oko suché.

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here