Anketa: Hlasujte pro vítěze Oscarů

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Od vyhlášení letošních Oscarů nás dělí několik hodin. Pojďme společně předpovědět, jak dopadnou výsledky v hlavních kategoriích.

Pro lepší přehled si připomeňte výsledky Zlatých glóbů nebo cen BAFTA. Kompletní nominace Oscarů jsou pak zde.

V kategorii Nejlepší film si to o zlatého plešouna rozdá devět snímků. Favoritem večera je zřejmě cenami ověnčený La La Land, ve hře je ale i černošské drama Moonlight nebo depka v podobě Místa u moře. Osobně bych to přál Hacksaw Ridge nebo Příchozím.

Nejlepší režie nabízí v podstatě zúžený výběr z hlavní kategorie večera. Oscara tipuji opět pro La La Land, rád bych ho ale viděl v rukách Mela Gibsona (Hacksaw Ridge) nebo Denise Villeneuvea (Příchozí).

Hercem roku bude asi Casey Affleck, nejlepší herečku si ale netroufám tipovat. V kategorii se totiž pohybuje oscarová stálice Meryl Streep, bez šancí není ani vítězka Zlatých glóbů a cen BAFTA Emma Stone.

[poll id=“44″]

[poll id=“45″]

[poll id=“46″]

[poll id=“47″]

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také