The Batman: Ben Affleck nakonec režírovat nebude

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Batmanova sólovka, která by měla do kin dorazit do dvou let, nakonec nebude v režii Bena Afflecka. Tvůrce oscarového Arga to prozradil magazínu Variety.

Ben Affleck připravuje filmový návrat Temného rytíře už téměř dva roky. Scénář přepisuje k dokonalosti a pomalu obsazuje titulní role. Pro magazín Variety však prozradil zásadní informaci ze zákulisí – snímek The Batman režírovat nebude. To pochopitelně může zklamat řadu fanoušků rozjíždějícího se universa, o kvalitách Afflecka za kamerou totiž není třeba nikoho přesvědčovat.

Představitel Batmana se režie snímku vzdal kvůli náročnosti celého projektu. Prý si uvědomil, že nebude schopen odvést stoprocentní práci před i za kamerou, a tak se s hlavouny Warner Bros. domluvil, že nového Batmana bude muset natočit někdo jiný. Affleck ve svém prohlášení však ujišťuje, že na návratu oblíbeného hrdiny stále pracuje a filmu The Batman se skutečně dočkáme.

O novém režisérovi by se mělo rozhodnout již brzy. Variety na svých stránkách dokonce uvádí, že v hledáčku je třeba i Matt Reeves, tvůrce Úsvitu planety opic nebo Monstra.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také