Trailer #1: Vetřelec: Covenant (2017) – Krvavé pokračování Promethea

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ridley Scott naděluje pod vánoční stromeček necenzurovaný trailer k pokračování Promethea nesoucí název Vetřelec: Covenant. Připravte se na nová nebezpečí a hektolitry krve.

První trailer ke dvojce Promethea je odpovědí na řadu nových fotek, které se na internetu objevily tento týden. Samotná upoutávka možná není tak skvěle sestříhána jako geniální teaser k Prometheovi, za to odhaluje návrat oblíbených xenomorfů.

Jeden z neočekávanějších sequelů příštího roku bude sledovat posádku vesmírné lodi Covenant. Ta se vydá s přeživším robotem Davidem lodi Prometheus do hlubin vesmíru, aby prozkoumala nový svět. Z původně myšleného ráje se však rázem stane temné místo, kde čeká smrtelné nebezpečí na každém kroku.

Vetřelec: Covenant má premiéru 18. května 2017. V režii Ridleyho Scotta se představí Michael Fassbender, Katherine Waterston, Danny McBride, Noomi Rapace, Guy Pearce, James Franco a další.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také