Trailer #1: The Circle (2017) – Emma Watson chycená v kruhu

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Roli kouzelnice Hermiony z filmů o Harrym Potterovi Emmě Watson už nikdy nikdo neodpáře, v novém sci-fi thrilleru se však objeví v roli úplně jiné.

Snímek vychází ze stejnojmenného bestselleru Davea Eggerse a zachycuje život mladé Mae Holland (Emma Watson). Ta získala práci v Circlu, jedné z nejdůležitějších internetových společností na světě. Firma vedená charismatický zakladatelem Eamonem Baileym (Tom Hanks) má ale jistá pravidla – žít pod úplným dozorem sociálních sítí. Na to, kde je v dnešním světě hranice soukromí, bude muset přijít Mae i se svým kolegou Kaldenem (John Boyega).

Za filmem stojí dosud nepříliš známý James Ponsoldt. Jeho filmový debut se objevil v kinech v roce 2012 pod názvem Na mol a o rok později se do povědomí diváku zapsal romantickým filmem Kouzlo přítomného okamžiku s Shailene Woodley a Milesem Tellerem v hlavních rolích.

The Circle vstoupí do kin až 28. dubna 2017, na první trailer se ale můžete podívat už nyní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také