VIDEO: Zákulisí Transformers: Poslední rytíř s Michaelem Bayem

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Paramount Pictures a IMAX vydali krátký klip, v němž krom rozhovorů a sestřihu scén z jiných Bayových filmů spatříme i několik záběrů z chystaného nejnovějšího dílu série Transformers. A je rozhodně oč stát…

Na režisérskou sesli opět usedl mistr výbuchů a přepálené akce, díky čemuž se jeho fanoušci mají rozhodně nač těšit. Scénář k snímku napsali scénáristé Iron Mana Art Marcum a Matt Holloway spolu s Kenem Nolanem (Černý jestřáb sestřelen). Co se příběhu samotného týče, neví se nic konkrétního. Navrátí se celá řada starších postav (a to ať už animovaných, či hraných) a šušká se o tom, že budou mít Autoboti co do činění nejen s Deceptikony, ale i rytíři či nacisty…

transformers

Podle scén, obsažených ve videu, se rozhodně podíváme do středověku… A co víc, setkáme se s legendárním králem Artušem. Toho si zahrál Liam Carrigan (Bylo, nebylo). Krom něj se nově v této části objeví mladičká Isabela Moner, která by měla ztvárnit hlavní hrdinku, dále pak Jerrod Carmichael, Laura Haddock a Santiago Cabrera v zatím neznámých rolích. Pro pátý díl už deset let staré filmové ságy získal Michael Bay i jedno velké herecké jméno; zahraje si zde totiž i Sir Anthony Hopkins. Další členové hereckého ansáblu jsou pak staří známí z předchozích částí, uvidíme tak znovu Marka Wahlberga, Joshe Duhamela, Johna Torturra, Tyrese Gibsona či Stanley Tucciho.

Transformers: Poslední rytíř uvidíme v kinech 23. června 2017. Po něm budou následovat hned další dva snímky a dokonce bude série rozšířena o spin-offy. Plány s tímto universem jsou tak nemalé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také