Green Hornet se vrátí. Kdo bude režírovat?

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

V roce 2011 vstoupilo do kin poslední filmové zpracování známého komiksu. Režíroval ho tehdy Michel Gondry a v hlavních rolích se objevili Seth Rogen a Jay Chou. Teď práva k vytvoření dalšího superhrdinského snímku získala studia Paramount Pictures a Chernin Entertainment a jako režiséra povolala Gavina O’Connora.

Zelený sršeň (The Green Hornet) vychází ze stejnojmenného komiksu a populárního seriálu ze 60. let. Vypráví příběh Britta Reida, protekčního synka mediálního magnáta. Jednoho dne je jeho otec zavražděn a Britt se musí ujmout vedení úspěšných novin. Spojí se z jedním z otcových zaměstnanců – Katem , který mu vařil kávu, a rozhodnou se bojovat proti zlu, mafii a korupci. A to jako kriminálníci.

Gavin O’Connor na sebe letos upozornil režií snímku Zúčtování, v němž si hlavní roli střihl Ben Affleck. Serveru Deadline, který informace o jeho obsazení přinesl, poskytl i malé interview.

„Chtěl jsem natočit tenhle film už od doby, kdy jsem začal filmy točit,“ řekl O’Connor. „Když jsem byl dítě a většina mých kamarádů milovala Batmana nebo Supermana, mě  zajímal jenom jeden superhrdina – Green Hornet.“

„Jsem nadšený z přenesení Green Horneta do 21. století, jeho modernizace a představení ho zcela nové generaci,“ dodal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také