Pacific Rim 2: Podívejte se na první fotky z placu

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů týdne na Netflixu v Česku

Tento týden si Netflix podmanila Rosamund Pike ve filmu Jako v bavlnce a seriál z nemocničního prostředí New Amsterdam. 15...

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Natáčení Pacific Rim: Maelstrom je v plném proudu. Kamery právě běží v Austrálii, odkud přichází i první várka fotek. Tu zveřejnily twitterové fan stránky herce Johna Boyegy, takže si určitě umíte domyslet, která tvář na nich figuruje. Na robotické kolosy si zatím musíme nechat zajít chuť.

Pacific Rim: Maelstrom je pokračování snímku z roku 2013, pod kterým je podepsaný Guillermo del Toro. Film byl přijat všelijak, a tak se vymodlený sequel musel vydat trošku jinou cestou. Tou nejvýraznější je zřejmě změna režiséra za Stevena S. DeKnighta (Daredevil), stejně tak se objeví nové tváře. Titulní roli získal britský talent John Boyega (Star Wars: Síla se probouzí), jež si v novém filmu zahraje syna Stackera Pentecosta (Idris Elba).

Pacific Rim: Maelstrom dorazí do kin 22. února 2018. Vedle Johna Boyegy se ve vedlejší roli představí japonský herec Makkenjú. Režíruje již zmíněný Steven S. DeKnight podle scénáře Zaka Penna a Guillerma del Tora.

cx0aoipweaasrp cx0ap0wxuaalm-l cx0apuwxcaaxy-a cx0aqtexuaamwkw

cw2mksbukaas5ey cx0u925ucaafknu cx0wzzsxuaamvnk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také