VIDEO: Blomkampův kraťas s Clivem Owenem a hvězdou Daredevila

Přečtěte si

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na...

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Německá automobilka se neangažuje pouze v automobilovém průmyslu, ale na novou značku se snaží upozornit i skrze kinematografii.

Neill Blomkamp, který se proslavil vynikajícím sci-fi District 9, dostal jasné zadání – zrežíruj krátký akční snímek, kde se párkrát mihne i naše auto. A talentovaný tvůrce si s touto úlohou podařil dobře.

The Escape sází na charisma Clivea Owena, který tu hraje stylového akčního hrdinu na způsob Jamese Bonda. Kromě něj můžeme vidět hvězdu druhé řady Daredevila, Johna “Punishera” Bernthala či Dakotu Fanning (Válka světů). Je to dynamické, dobře sestříhané a zrežírované a nemá to hluchá místa. Posuďte sami, jak se to povedlo:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také