Trailer #1: Army of One (2016) – Nicolas Cage jako americký hrdina

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Gary Faulkner je nezajímavý povaleč, nezaměstnaný údržbář, ztracená existence, ale také obrovský snílek. Co se stane, když zrovna člověka jako on obdrží od Boha důležitý úkol, a to zabít Usámu bin Ládina?

Za snímkem stojí režisér Larry Charles, tvůrce nekorektních komedií Diktátor nebo Borat. Ten tentokrát do hlavní role neobsadil svého oblíbence Sashu Barona Cohena. Pro roli ztroskotance s důležitým posláním vybral Nicolase Cage. Dokonalým vzezřením neúspěšného pantáty dává Cage zapomenout na léta, kdy lámal ženská srdce.

V parafrázi příběhu Dona Quijota se Garymu zjeví Bůh v podání Rusella Crowea a přikáže mu zajmout velitele teroristické organizace Usámu bin Ládina. Vyzbrojen pouze mečem z donáškového obchodu se vydává na strastiplnou cestu do Pákistánu. Během ní se setkává se svými starými přáteli, navazuje nová pákistánská přátelství, provokuje CIA a znovu se setkává s Bohem a dokonce se samotným Usámou.

O tom, jak bude tahle bláznivá komedie vypadat, si můžete udělat představu ve dvouminutové upoutávce. A pokud by vás film zaujal, nemusíte na premiéru čekat dlouho. Na internetu se totiž objeví už 4. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také