VIDEO: Sebevražedný oddíl v novém aneb Jak to mělo skončit?

Přečtěte si

Autor

Autoři stojící za sérií videí ‘How It Should Have Ended’ si vzali na mušku další blockbuster. Tentokrát přepsali scénář k jednomu z největších hitů letošního léta (přestože názory se liší a pokryly by celkem rovnoměrně celé spektrum) a to Sebevražednému oddílu, kterému dali zbrusu nový konec.

Sebevražedný oddíl patřil bezesporu k největším filmovým novinkám a nejočekávanějším premiérám letošního léta. Kdo by se taky netěšil na takové hvězdné obsazení, sympaticky nezvyklý příběh samých antihrdinů a i barevný vizuál, na který lákaly už plakáty. Přijetí ale bylo velice různorodé – od naprosto nadšeného bez jediné výtky až po velmi zklamané. Druhá skupina vyčítala nedostatek děje, jeho nekoherenci, poskrovnu vtipných hlášek, přespřílišnou korektnost atd.

Některé z těchto chyb posloužili za námět tvůrcům videa níže. Soustředili se na nelogické pasáže scénáře, ze kterých si, způsobem pro ně typickým, dělají legraci a ‘opravují’ je. Posuďte sami, jestli by alternativní konec obstál oproti tomu oficiálnímu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také