Trailer #3: Doctor Strange (2016) – Mezinárodní upoutávka zve na trikovou atrakci

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Marvelácký Doctor Strange slibuje vizuální orgie od svého úvodního teaseru. Digitálními hrátky a výborným Benedictem Cumberbatchem se prezentuje i v mezinárodní upoutávce, která je kratším a mírně pozměněným trailerem z konce července.

Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde. A tak se vypraví na mystické, odloučené místo známé jako Kamar-Taj. Brzy zjistí, že Kamar-Taj není jen chrámem uzdravení, ale i základnou pro boj s temnými silami, jež chtějí zničit naši realitu. Zanedlouho si musí Strange – vybavený novými magickými schopnostmi – vybrat, zda se vrátí k původnímu životu plnému bohatství a slávy, anebo se všeho vzdá a bude bránit svět jako nejmocnější kouzelník ve vesmíru.

V režii Scotta Derricksona (Chraň nás od zlého, V moci ďábla) se představí Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Mads Mikkelsen, Tilda Swinton, Benedict Wong a další. Premiéra filmu je 27. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také