VIDEO: Zkažené záběry X-Men: Apokalypsa vás zaručeně rozesmějí

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Hrdinové nové marvelovky zachraňovali svět a celé lidstvo v kinech už od května. Teď se budou moci fanoušci na jejich boj podívat znovu – 4. října totiž snímek vyjde i na DVD a Blu-ray.

Apocalypse, první a nejsilnější mutant, se probouzí z dlouhého spánku a je rozhořčen z toho, jak svět teď vypadá. Sestaví tým mutantů a hodlá nastolit nový světový řád. Doktor X tak s Raven a týmem mladých rekrutů musí zastavit své největšího nepřítele a zachránit svět před světem.

To by byl ve zkratce děj, o čem ale je osmiminutové video, které láká ke koupi filmu na nosiči? Na rozdíl od filmu plného beznaděje, jsou bonusové materiály X-Men: Apokalypsa jednoduše vtipné. Popletené repliky, bleskurychlá improvizace, uvolněná atmosféra na place, vtipy a tanečky mezi jednotlivými scénami.

To ale není všechno, co může film na Blu-ray nabídnout. Obsahuje také další pokažené nebo vystřižené záběry, hodinový dokument X-Men: Apocalypse Unearthed nebo scény zobrazující schopnosti Jubilee (Lana Condor).

Na zhlédnutí ostatních částí bonusového materiálu si fanoušci budou muset ještě chvilku počkat, na video se však můžete podívat už teď.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také