Trailer #1: Underworld: Krvavé války (2017) – Kate Beckinsale jako upírka už popáté

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Do kin se na začátku příštího roku vrátí série akčních upírských hororů, tentokrát s podtitulem Krvavé války. Na trailer, který vydaly společnosti Screen Gems a Lakeshore Entertainment, se ale můžeme podívat už teď.

Ačkoli se proslýchalo, že se Kate Beckinsale v roli titulní postavy celé série Selene už neobjeví, nakonec její jméno v obsazení nechybí.

V předchozí části musela Selene zachránit svou dceru před Lycany a zničit tak jejich plány na vytvoření nové super rasy, teď stojí před novými problémy. Lycani totiž získávají zpět zdroj k vytvoření nové rasy pomocí DNA. Se svými jedinými spojenci Davidem (Theo James) a jeho otcem Thomasem (Charles Dance) proto musí bojovat, aby zastavila válku mezi Lycany a vampíry, i kdyby byla nucena učinit tu největší oběť.

Tvůrci zatím neprozradili, jestli se v Underworld: Krvavé války ukáže Selenina a Michaelova dcera Eve, kterou jsme poznali ve čtvrtém díle Probuzení.

I páté pokračování divácky oblíbené série pokračuje v nastavené dějové linii a ani první útržky z filmu zatím neukazují, že by fanoušci měli očekávat šokující momenty a zvraty.

Snímek, který se z velké části natáčel v České republice, bude mít v amerických kinech premiéru 6. ledna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také