VIDEO: Buchty a klobásy v geniální skryté kameře

Přečtěte si

23 čarodějnických filmů a seriálů na Netflixu

Potter se odčaroval z Netflixu po Vánocích, to ale neznamená, že by si fanoušci kouzel a černé magie neměli...

15 skvělých britských komedií na Netflixu

Netflix nabízí z každého soudku něco. Naprázdno nevyjdou ani milovníci britského humoru, ačkoliv současná nabídka filmů z Velké Británie...

11 filmových a seriálových novinek na víkend

V tradičním přehledu nejzajímavějších novinek, které nadělil týden, najdeme pouze jeden originální film z produkce Netflixu, indické drama Bílý...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ulítlá animovaná komedie pro dospělé, Buchty a klobásy, dorazí do českých kin koncem letních prázdnin. Film nabídne netradiční pohled na lidskou stravu a podle prvních ohlasů se máme nač těšit. Výborně funguje i skrytá kamera se Sethem Rogenem, která v jednom z amerických supermarketů udělala pěknou paseku.

Pokecat si s pečivem nebo ovocem zní docela bláznivě. Pokud ale jedlé suroviny vydávají nezaměnitelný hlas Setha Rogena, musí vám být jasné, že jste ve skryté kameře. Nic netušící zákazníci naletěli na výborný žertík tvůrců eRkových Buchet a klobás.

Buchty a klobásy uvidíme od 25. srpna. Film natočili Conrad Vernon a Greg Tiernan, v původním znění uslyšíme hlasy Jamese Franca, Jonaha Hilla, Kristen Wiig, Setha Rogena, Edwarda Nortona, Salmy Hayek a mnoha dalších.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také