VIDEO: Adaptace Assassin’s Creed má rekordní volný pád

Michael Fassbender, Marion Cotillard, Brendan Gleeson a Jeremy Irons – to je výčet hlavních herců, které spatříte ve filmu Assassin’s Creed. Kultovní videohra ožije na plátnech 21. prosince 2016.

Na Youtube kanále Foxů se objevilo video, kde režisér Justin Kurzel vysvětluje, jak moc mu záleží, aby adaptace videohry Assassin’s Creed vypadala co možná nejrealističtěji. Jeden z nejlepších kaskadérů současnosti, Damien Walters, se proto vrhá z výšky 125 stop (38 metrů) pro natočení co nejvěrohodnějších záběrů. Můžeme to tedy označit za jeden z největších volných pádů, který byl kaskadérem proveden za posledních pětatřicet let. A na to se musel Damien Walters samozřejmě připravit. Nejprve padal ze sedmdesáti stop, pak z devadesáti a nakonec předvedl svůj rekordní skok s dopadem na jakousi ochrannou „nafukovačku“.

Samotný příběh je o revoluční technologii, která má za úkol odemknout genetické vzpomínky předků. Hrdina filmu asasín Callum (Michael Fassbender) se objeví v mysli předka Aguilara, ve Španělsku v 15. století za dob inkvizice. Na scénu se ale vrhne organizace templářů, nepřátelé asasínů a jistě budou mít nějaký tajný plán…