5 důvodů, proč jít na fantasy Barbar Conan

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Arnold Schwarzenegger se proslavil především díky své roli v Terminátorovi či Predátorovi. Mnoho fanoušků rakouského rodáka ale vyzdvihuje snímek odehrávající v mýtické době plné nadpřirozených sil – Barbara Conana. Toho máme nyní možnost vidět opět v kinech díky obnovené premiéře. Jaké jsou důvody k návštěvě kina?

1) Arnie

Pokud máte rádi herce s lehce rozpoznatelným přízvukem, je pro vás Barbar Conan povinnost. Jeden z nejvýraznějších počinů bývalého guvernéra Kalifornie, který ho proslavil.

2) Je to fantasy

Máte rádi mytologii, čáry a kouzla? V tom případě se zde budete dobře bavit. Nadpřirozené síly zde hrají prim a pouhým svalům dávají vědet, že se s nimi musí počítat.

3) Trocha té minulosti

Jde sice o smyšlený svět, ale některé praktiky a souvislosti mají svůj historický kontext. Dozvědět se něco o dávných dobách lidstva není nikdy na škodu.

4) Akce

Dnes můžou bojové scény působit lehce vyčpěle, ale pořád jde o špičku své doby. Dynamika, dobrý střih a skvělé efekty.

5) Skvělé kulisy

Výprava a kulisy se tvůrcům povedly. Svou epičností a věrohodností vás rychle vtáhnou do děje.

Barbar Conan vstupuje po letech do kin 4. 8. 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také