Trailer #1: Velká čínská zeď (2016) – Matt Damon zabíjí monstra

Přečtěte si

Autor

Matt Damon, Andy Lau, Willem Dafoe, Pedro Pascal – to jsou hvězdná jména, která se objeví v anglicky mluveném blockbusteru Velká čínská zeď (The Great Wall). Režie se ujal slavný čínský režisér Yimou Zhang, tvůrce známých filmů Opiová válka, Cesta domů, Květy války nebo Klan létajících dýk.

Legendary Pictures a Universal Pictures přichází se svojí první ukázkou. Z traileru je patrné, že se bude jednat o mysteriózní film plný akce s jemným nádechem temna, avšak s co nejvíce realisticky věrnou podobou. I monstra budou věrnou replikou starých čínských „oblud“.

Do boje o monumentální stavbu Velkou čínskou zeď se právě s nimi pustí i Matt Damon, jenž byl obsazen do hlavní role bojovníka. Děj se odehrává v 15. století, kdy vládla dynastie Ming, v době, kdy rozestavěný monument navštíví i britští bojovníci. Hlavním důvodem stavby byla ochrana před mongolskými nájezdníky, učí se v hodinách dějepisu, ale tento snímek nám ukáže ještě jinou variantu, půjde o cosi hrozivějšího, než jsou lidská stvoření.

Nelehká bude bitva o tento historický unikát. Podaří se monstra porazit? Vše se dozvíme 23. 2. 2017, kdy se u nás chystá premiéra tohoto velkofilmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také