Chcete vyrazit do kina na komedii Nejkrásnější den úplně zadarmo? Tak přesně pro vás máme řešení. Předpremiéra se koná v Praze v Lucerně.

Nejlepší mejdan je ten poslední. Svérázný, upjatý a ambiciózní pianista Andi se potkává s floutkem a pohodářem Bennem a oba zjišťují, že mají jedno společné. Oba třicátníci mají na krku diagnózu smrtelné nemoci a na dveře jim už klepe zubatá s kosou. Jeden přesvědčí druhého, že mají ideální příležitost se vykašlat na jakoukoliv zodpovědnost. Společně utečou z hospice s cílem pořádně si vyhodit z kopýtka u žít si ty nejbáječnější dny v životě. Taky kdy už jindy … Napůjčovat si peníze nebo nakoupit hromadu věcí na splátky je jednoduše geniální nápad, jak přijít rychle k penězům a oba smrtelně nažhavení třicátníci vyrážejí první třídou na fantastický výlet po Africe. Pro hypochondra Andiho je začátek výpravy malou noční můrou, zatímco Benno má svůj tajný plán. Jejich cesta se skládá z řady zábavných i tragikomických situací až jim nakonec nabídne to, po čem toužili – ten Nejkrásnější den.

Soutěž o 5×2 lupeny

Dne 4.8.2016 v Praze v Lucerně od 18:15 hodin.

Soutěžní otázka:

Stojí režisér Florian David Fitz i za scénářem?

a) Ano
b) Ne

Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz | předmět: Nejkrásnější den. Soutěž končí 2. srpna, den poté vylosujeme pětici výherců, kteří získají dva lupeny na předpremiéru.

Nejkrásnější den v českých kinech ve 2D od 11. srpna 2016 (znění: české titulky/dabing).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno