Nový Predátor i s Jamesem Francem?

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

O hlavní roli v pokračování klasické akční série se prý uchází i snad nejvytíženější herec současného Hollywoodu.

Tváři Jamese Franca se prostě nelze vyhnout. Za rok stíhá natočit v průměru kolem deseti filmů, plus nějaké ty seriály – například letošní vynikající drama podle knihy Stephena Kinga 11.22.63 – a proto jistě nikoho nepřekvapí, že má také zájem o účast v novém Predátorovi.

Ten natočí Shane Black, režisér Správných chlapů či třetího Iron Mana a fanoušci série jistě ví, že se dokonce objevil v jedné z menších rolí v původním Predátorovi z roku 1987. Půjde o pokračování série, mluvíme tedy o regulérní čtyřce, a i když to s účastí Arnolda Schwarzeneggera vypadá zatím všelijak, hlavní roli si prý střihne hvězda Apokalypsy v Hollywoodu či 127 hodin.

franco

Jméno Jamese Franca se studio snaží držet pod pokličkou, ale více či méně důvěryhodné internetové zdroje hovoří takřka o hotové věci. Jeho postava by se měla jmenovat Quinn McKenna a natáčení začne už v září letošního roku.

Tak co myslíte, má Franco na to převzít pomyslnou pochodeň po takových ikonách jakými byli již zmíněný Arnold Schwarzenegger, Danny Glover nebo Adrien Brody?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také