Sequel filmu Sicario zná svého režiséra

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Ještě to není ani rok od premiéry snímku Sicario, který sledoval osudy idealistické policistky Kate Macer a komanda bojujícího nevybíravými metodami se zločinem na mexicko-americké hranici, a už se začíná pracovat na sestavování týmu pro jeho pokračování. To bude mít název Soldado a režie se po Denisi Villeneuveovi ujme Stefano Sollima.

V sequelu se znovu objeví Benicio Del Toro jako svérázný Alejandro Gillick a Josh Brolin v roli agenta CIA Matta Gravera. Emily Blunt alias Kate Macer z taktického oddílu se ovšem už natáčení pokračování nezúčastní. Příběhová linie Soldada se tak bude soustředit hlavně na práci výše zmíněných dvou postav, které budou bojovat proti pašování drog, migrantů nebo teroristů tunely na hranicích mezi Spojenými státy a Mexikem.

Stefano Sollima není příliš známým režisérem, který by měl za sebou blockbustery, ale za zmínku z jeho tvorby jistě stojí snímek Suburra o italiské zkorumpované politice nebo seriál Gomora. Scénář bude mít opět na starosti Taylor Sheridan a s natáčením Soldada by se mělo začít letos na podzim.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také