O čem bude V zajetí démonů 3?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

James Wan je frajer. Jeho V zajetí démonů 2 ovládlo víkendové tržby na úkor Warcraftu a dá se tak předpokládat, že studio kývne na další pokračování. Zda u toho malajsijský režisér bude, sice nevíme, nicméně námětů na třetí film mají tvůrci hodně.

Série V zajetí démonů si bere inspiraci u skutečných případů manželů Warrenových, kteří od padesátých let minulého století vyřešili tisíce paranormálních jevů. Mezi nejznámější patří třeba Amityville horror, který byl zfilmován již nesčetněkrát, naposled pod názvem 3:15 zemřeš. James Wan v rozhovoru pro Cinemabland ale nakousl, že příště by se studio mělo pustit do něčeho méně tradičního.

Podle současného mistra amerického hororu by mohlo třeba dojít na vlkodlaky, se kterými se Ed a Lorraine Warrenovi setkali rovněž, o čemž svědčí jejich kniha Werewolf: A True Story of Demonic Possession vydaná v roce 1991. James Wan sice neprozradil, jestli tento námět patří do užšího seznamu případů, se kterými studio pracuje, hororová série V zajetí démonů by tímto ale dostala trochu nový rozměr a její příběhová linie by se tak nemusela neustále kopírovat.

James Wan momentálně pracuje na komiksové adaptaci Aquamana, která do kin dorazí v roce 2018. Prostor na menší projekt zřejmě chvíli mít nebude, takže je docela možné, že V zajetí démonů 3 převezme někdo jiný. Oficiálně ale o filmu nepadlo ještě ani slovo.

11 KOMENTÁŘŮ

  1. Jo pokud tam bude Patrick Wilson a Vera Farmiga, tak by to bylo fajn, ale jestli tam budou jiní herci, tak to nebude to pravé ořechové s démony, pokud to bude mít jiná společnost, než James Wan, dobrá tedy, ale ta jiná společnost by se měla držet těch démonů. Jo a pokud jiná společnost, která to bude možná mít by se měla podívat na 1 a 2 pokud by nevěděli jak na to, rozhodně být jimi se držím tradicí, které byly v 1 a 2. Ale budu ráda, pokud to bude mít opět v rukou James Wan.

  2. Moc bych byl rád, kdyby byla trojka, ale zase tak odlišné by to být nemuselo… Miluju ty horory, viz 2 díly předtím, kde jsou démoni, šepoty, kroky, posednutí, celkově jumpscary, napínavá a tíživě creepy atmosféra co by se dala krájet, akci, vzrušení, fakt… pokud by v trojce byli vlkodlaci, a dost by se seběhlo po té stopě ve které jdou, už to nebude ono… Vlkodlaci? Ano! Ale rozhodně se dále držet tématu exorcismu a démonů, protože V zajetí démonů s vlkodlaky mi spíše zní jak V Zajetí Vlkodlaků, potom by to tedy s démony nemělo nic mít… Takže konečný stav? V Zajetí Démonů se má točit o démonech, ne vlkodlacích, ale zase na druhou stranu, vlkodlaci plus démoni, něco jako posedlej vlkodlak něčím inhumanickým (btw démonickým a velmi nasraným)… joo to už by bylo poněkud jiný kafčo 😉 Každopádně se nechám překvapit a doufám že to bude stát za to 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také