Hlavní hrdina čtvrtého Predátora odhalen

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Už víme, že se ještě jednou minimálně dočkáme opětovného setkání s obávaným vesmírným zabijákem, kterého si tentokrát pod svá ochranná křídla vezme umělec zběhlý především v komediálním žánru. Ten nyní prozradil i jednu důležitou informaci o nadcházejícím dobrodružství Predátora.

Ačkoliv je Shane Black momentálně plně zaneprázdněný propagací povedených Správných chlapů, fanoušci se nemohou dočkat režisérova zpracování dalšího dílu o nejlepším lovci galaxie, Predátorovi. Další příběh o zarytém nepříteli bahna, majiteli bojové masky a nejrůznějších technických vychytávek, by měl dorazit do kin někdy zkraje roku 2018.

A čtvrtá část Predátora bude mít bude mít zcela novou hlavní tvář. Bývalý guvernér Kalifornie Arnold Schwarzenegger ani Danny Glover se nevrátí. Shane Black o novém hrdinovi toho moc zatím neřekl, avšak jednu důležitou zprávu do světa přece jen vypustil. Nový hlavní rival predátora bude mít jméno Quinn Mackenna. Ovšem to není stoprocentně jisté, tvůrce populárních černých komedií naznačil, že se jméno může ještě změnit a tak by mu neměla být dávána přílišná váha.

Black rovněž naznačil, že by Predátor 4 (zatím není známý oficiální název) měl rovněž obsahovat prvky humoru. To je totiž režisérovou devizou, jak jsme to mohli vidět například u Smrtonosné zbraně či Kiss kiss bang bang.

Čtvrtý Predátor by měl do kin vstoupit 9. 2. 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také