Vin Diesel bere fanoušky Rychle a Zběsile na Kubu

Přečtěte si

Autor

Ohlušující informace o tom, že osmý díl oblíbeného pokračování zakotvil zrovna na Kubě, oblétla internet a veřejnost už před nějakou tou chvílí. Nyní se však s hlavním hercem a režisérem filmu dostáváme přímo na natáčecí plac, a vlastně i poprvé po velice dlouhé době přímo do ulic hlavního města Kuby, Havany.

Rychle a Zběsile 8 je vlastně film, který poprvé v historii americké produkce zlomil pomyslnou, i velice reálnou hranici mezi Amerikou a pod embargem zaklíněným, totalitním ostrovním státem Kubou. Napjaté vztahy mezi oběma zeměmi začátkem tohoto roku poměrně povolily, čímž vznikl prostor také pro filmová natáčení, kterého rovnou využil režisér pokračování F. Gary Grey a neodmyslitelný představitel hlavní role Dominica Toretta, Vin Diesel.

Sociálními sítěmi protřelý Diesel nemohl své nadšení nesdílet se svými fanoušky. V tomto týdnu tak přímo z hlavního města Kuby natočil i krátké video na Instagram, ve kterém předvádí ulice Havany, které předtím mohli diváci znát jenom z jejich replik v hollywoodských ateliérech. Z něj i režiséra Garyho Greye každý může přímo vidět, jak jsou ze startující produkce nadšení. Přeci jenom jsou na místě, o kterém se žádnému jinému herci nebo režisérovi před nimi ani nesnilo, jsou oslnění nadšenými obyvateli, a především vrací Dominica Toretta do jeho rodné země, což otevírá spoustu nových příležitostí.

Vedle Charlize Theron, kterou před několika měsíci potvrdili jako hlavního padoucha, nebo Scotta Eastwooda, který nahradí zesnulého Paula Walkera, můžeme očekávat více nových postav, přímo z rodiny hlavní postavy pokračování. Torreto se může dočkat bratra, sestry nebo bratranců, kteří by mohli v příštím devátém nebo desátém pokračování sehrát jednu z dalších ústředních rolí děje, a nikomu tak nezbývá než čekat, koho nového pánové představí. Zatím to jsou na prvním místě určitě komparzistky z malebné Kuby, které přímo představuje F. Gary Grey na oficiálním Twitteru filmu Rychle a Zběsile.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také