Sadistická vražedkyně Katherine Knight bude mít vlastní film

Přečtěte si

Autor

ladyania
ladyania
Retro is a hobby for life :)

Možná jste již slyšeli o události, která před šestnácti lety otřásla celou Austrálií. Šlo o bestiální vraždu, kterou vlastnoručně provedla Katherine Knightová. Filmová adaptace je již na cestě.

V roce 2000 vtrhla do domu vražedkyně policie právě v okamžiku nejvyšší nouze. Ale začneme od začátku. Psychicky nemocná Katherine měla za sebou již několik vztahů, ale v každém prokazatelně týrala své partnery, ať už šlo o pálení žehličkou nebo píchání vidličkami. Její poslední manžel takové zacházení už nemohl vydržet, požádal tedy o rozvod. Katherine si to ovšem nenechala líbit.

Johna Price nejprve sedmatřicetkrát bodla nožem. To jí ovšem ke štěstí nestačilo, tak jeho tělo zavěsila na řeznický hák a stáhla z kůže. Říkáte si, že tohle už je dostatečně brutální i na zkušeného sadistu? Ne, ještě pokračujeme! Katherine bývalému manželovi posléze uřízla hlavu a tu dala vařit do hrnce. Uvařenou ji naporcovala a dala péct do trouby. Právě v okamžiku, kdy se chystala pokrm naservírovat svým dětem, byla přistižena policií. Kolegům z Johnovy práce bylo divné, že se nedostavil a to bylo také jediné štěstí… Katherine byla odsouzena k doživotnímu trestu a dodnes pobývá ve vězení. Je jí 60 let.

Scénář filmu napsali Australané Dane Millerd a Ross Murray podle knihy Krvavá skvrna, autora Petera Lalora. Premiéra snímku je prozatím stanovena na počátek roku 2018.


Těšíte se na na tento thriller podle skutečné události?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také