Black Panther fasuje zajímavé tváře  

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

T’Challa alias Black Panther se ve své sólovce bude moct spolehnout na samá herecká esa.

Ruku na srdce. V Občanské válce nás všechny zajímal především nový Spider-Man, kvůli kterému zůstal Black Panther tak trochu v pozadí (možná herecky, ovšem nikoliv příběhově). Oba nováčci dostanou vlastní sólovky v následujících letech, hrdina z Wakandy konkrétně v únoru 2018.

Do hlavní role se samozřejmě vrátí Chadwick Boseman a jednu z vedlejších rolí by si měl střihnout Andy Serkis, který si tak zopakuje postavu výřečného překupníka se zbraněmi/vibraniem, kterého si jistě vybavíte z dvojky Avengers. Mluví se také o Martinu Freemanovi či oscarové Lupitě Nyong’o.

michael_b._jordan_and_lupita_nyongo_chadwick_boseman_split_0
Michael B. Jordanm Lupita Nyong’o a Chadwick Boseman

Solidní casting doplní v roli hlavního padoucha Michael B. Jordan, který tak po nepovedeném restartu Fantastické čtyřky dostane další šanci na poli komiksových adaptací. Spolupráci s režisérem Black Panthera – Ryanem Cooglerem – si vyzkoušel už v loňském Creedovi a pokud jsou ostatní zvěsti pravdivé, tak by se měl zbytek hereckého osazenstva nést v podobném duchu.

Ano, mě osobně velmi nesympatické profilování filmů na základě etnické (rasové, genderové,… říkejte si tomu, jak chcete) příslušnosti zasáhlo i Marvel, proto studio oficiálně prohlašuje, že v Pantherovi uvidíme 90 % Afričanů a Afroameričanů. Vhledem k látce je to jistě logický krok, ale opravdu si myslím, že by se to obešlo bez toho humbuku kolem.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také