Captain America 3: Více Spider-Mana v nové upoutávce

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Samochvála smrdí a tak se nová marvelovka prezentuje tím, co o ní napsala média. Jestli skutečně půjde o filmovou událost roku, to se přesvědčíme za pár dní, nicméně dnes tu máme nový spot, který potěší fanoušky Spider-Mana. Právě ten se zde objevuje a okamžitě si celou show krade pro sebe.

Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. Připravte se vybrat si svou stranu a přidat se k non-stop akci na dvou frontách.

Captain America: Občanská válka má premiéru 5. května 2016. V režii Anthonyho a Joa Russoových se představí Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Paul Bettany, Tom Holland, Jeremy Renner, Don Cheadle, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Martin Freeman a řada dalších.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také