Reboot Spider-Mana má svůj název a možného záporáka

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Konečně mohou ustat dohady o tom, jak se plánovaný reboot pavoučího muže bude jmenovat. Sám herec Tom Holland, který jeho roli ztvární, odtajnil název samostatného Spider-Manova snímku na CinemaConu v Los Angeles. Navíc se ještě objevila informace o potenciálním padouchovi, se kterým by mohl ve filmu soupeřit. 

Film o mladém Peteru Parkerovi, jehož premiéra se chystá na červenec roku 2017, se bude jmenovat Spider-Man: Homecoming. Tento název byl jedním ze tří tipů, o kterých se debatovalo po tom, co si společnost Sony Pictures zaregistrovala několik webových domén se Spideyho jménem. Homecoming má symbolizovat návrat pavoučího muže zpět „domů“ k Marvelu, a také je to středoškolská akce, které se mladý Parker v komiksové předloze účastní.

homecoming

Jedním ze záporáků, kteří se v rebootu objeví, by měl být Vulture. Ten si jako odborník na elektroniku sestavil svůj vlastní oblek, který mu umožňuje létat a dodává mu nadlidskou sílu. Adrian Toomes alias Vulture je už poměrně starý, a to je také možná důvod, proč se podle dostupných informací neobjeví na plátně jako hlavní padouch. Jeho postava prozatím nebyla nikdy herecky ztvárněna, i když o tom uvažoval režisér Sam Raimi. Do role postaršího zloducha pro čtvrtý díl Spider-Mana chtěl obsadit Johna Malkoviche, ale z natáčení nakonec sešlo. V komiksech o Peteru Parkerovi se Vulture objevil hned jako druhý zločinec po slavném Dmitriji Smerdyakovi neboli Chameleonovi.

Informace o padouších zatím oficiálně potvrzeny nebyly, ale co je již nyní jisté, je role Tonyho Starka alias Iron Mana v plánovaném rebootu. Ten se v prvních záběrech z filmu promítaných na CinemaConu objevil v domě tetičky May, čímž se potvrdila dřívější slova prezidenta studia Marvel Kevina Feigeho o tom, že se ve filmu po boku Spider-Mana objeví i členové Avengers.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také