Dočkáme se nakonec čtvrtého Iron Mana?

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Přesně za týden má premiéru Captain America: Občanská válka, kde se již posedmé představí Robert Downey Jr. jako Iron Man. Fanoušci plecháče si ale svého oblíbence užijí i v budoucnu.

Iron Man sice hraje v Občanské válce velmi klíčovou roli, nicméně svůj čtvrtý celovečerák zatím jistý nemá. Sám herec ale prozradil pro BBC, že by ještě jednoho Iron Mana natočil. Jestli ale na jeho slova zareaguje Marvel, to se nechme překvapit. Na druhou stranu, kdo by nestál o další jistý ekonomický hit?

Tony Stark se zastaví i v novém Spider-Manovi příští rok. Robert Downey Jr. již potvrdil svou účast na projektu a dokonce se zdá, že nepůjde o žádný štěk. Jak poznáme už příští čtvrtek, Spider-Man si bude s obrněným miliardářem náramně rozumět.

Robert Downey Jr. pokračuje i v roli Sherlocka Holmese. Nedávno prozradil, že se zrovna pracuje na scénáři a třetího případu slavného detektiva bychom se mohli dočkat třeba během dvou let.

Otázka pro vaše komentáře: Chcete čtvrtého Iron Mana?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také