TOP 10: Herečky, které by mohly být obsazeny do role Lary Croft

Přečtěte si

Autor

Studio Warner Bros. se po čase rozhodlo oživit sérii Lary Croft. Filmy s Angelinou Jolie tak čeká restart, který představí novou herečku v titulní roli. V poslední době se tedy řeší to, kdo Jolie nahradí. Nejpravděpodobnější volbou se zatím všem zdá talentovaná herečka ze sedmých Star Wars, Daisy Ridley.

Daisy Ridley

Mladá sympatická herečka nejspíš zažila raketový odpal a vzestup svojí kariéry, když se propůjčila do role hlavní postavy sedmého pokračování Star Wars: Síla se probouzí a svým charakterem a osudem vrostla pod kůži mnohým fanouškům. Rozhodně ji v budoucnu čeká spousta nabídek do rolí velkých i menších filmů, ale bude Tomb Raider jedním z nich? Posilovně se, kvůli hraní své postavy, patrně budoucí padawance Rey, rozhodně nevyhýbá.

rey

Emily Blunt

Dalším z diskutovaných jmen je jméno herečky, která excelovala jako agentka FBI v akčním Sicariu. O rok dříve si prošla tvrdým tréninkem s Tomem Cruisem, když bojovala v robotickém obleku proti mimozemské invazi v Na hraně zítřka. Své zkušenosti s bojem a akcí tedy také rozhodně má, což z ní činí vcelku vážnou hráčku v osudí.

rita-edge-of-tomorrow-36697-2880x1800 (1)

Kate Beckinsale

Ani této krásné ženě nechybí v jejích hereckých rolích dostatek akce. Dokonce je zvyklá nosit upnutý kostým z černé kůže, díky kterému je nám patrně známá ze série Underworld. Zde si zahrála upírku Selene, která se stará o bezpečí svého rodu lovením a zabíjením vlkodlaků. Do role akční archeoložky čelící nejedné mystérii by se tedy určitě i ona hodila.


2462593_underworld

Rhona Mitra

V sérii upírsko-vlkodlačího Underworldu ještě chvíli zůstaneme, jelikož ve třetím pokračování zastoupila Kate Beckinsale další výborná herečka, která se do role upírské bojovnice výborně hodila – Rhona Mitra. Obě herečky už mají čtyřicítku za sebou, na svůj věk nicméně nevypadají. K Laře Croft by sedly perfektně, protože jak Kate, tak Rhona nevypadají, že by se zalekly prvního nebezpečí v jejich cestě. Akorát ten věk jim může patrně dost snižovat šance.

underworld-rise-of-the-lycans

Gemma Arterton

Tuto herečku bychom rozhodně nevypouštěli z našich hlav. Bondovka Quantum of Solace, Princ z Persie: Písky času, Souboj Titánů nebo Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic ji rozhodně proškolili v akčním a dobrodružném životě jejích rolí, nejsou jí cizí zbraně a ani nebezpečí. Stále ve svých třiceti letech a skvělé formě tak může hravě konkurovat jiným herečkám, které se ve spojením s Tomb Raider často diskutují.

gemma-arterton-11618

Jessica Biel

Rovněž krásná herečka, a stále se ještě drží pod čtyřiceti, jako Emily. Není však tak známá, diváci ji mohou znát například z Iluzionisty nebo Next. V obou případech hrála poměrně něžnou ženskou polovičku, což ale nemusí znamenat, že ze sebe nedostane trochu života a akrobacie. Ani Jessicu Biel tak úplně nevylučujeme, v našem seznamu je ale poněkud níž.


jbielnext

Lynn Collins

A to bude jedno z posledních, a stále ještě trochu vážně branných jmen. Tuto herečku můžou znát snad jen fanoušci Wolverina, když v jeho originu v roce 2009 ztvárnila jeho partnerku Silverfox. Na skok se ve vedlejší roli otočila i drobném disneyovském propadáku, Johnu Carterovi. To z ní, ovšem, dělá nepříliš známou, ale hezkou tvář, která by se tak do role Lary Croft poměrně hodila. Nepřitahovala by tak pozornost od restartovaného známého dobrodružství k jiným známým filmům, což je například v případě Daisy Ridley velice reálnou hrozbou.

1400983210-lynn-collins-10402

Nina Dobrev, Emma Watson, Jennifer Lawrence a další

Seznam probíraných jmen dalece přesahuje číslo 10, a jsou v něm i taková jména jako jména hlavní herečky seriálu Upířích deníků, filmu Pirátů z Karibiku nebo Hunger Games. Taková jména jsou buď ale v některých případech doopravdy už přespříliš profláknutá, anebo jsou herečky příliš drobné a jemňoulinké. Upřímně, Lara Croft v podání Angeliny Jolie byla prostě kus ženský, která se do toho nebála praštit.

the_vampire_diaries_71161

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také