Schwarzenegger hodí řeč s novým režisérem Predátora

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Nový Predátor je v plánu pár let. V nedávné době se dokončil scénář, vyšel první plakát a také datum premiéry. To všechno nemohlo uniknout hvězdě prvního filmu o mimozemském lovci, Arnoldu Schwarzeneggerovi.

Režisér a spoluscenárista Shane Black (Kiss Kiss Bang Bang, Iron Man 3), jenž si zahrál s Arnoldem Schwarzeneggerem v prvním filmu z roku 1987, už dříve potvrdil, že se nejedná o žádný restart, nýbrž o regulérní pokračování. Ačkoliv není o příběhu zatím nic známo, hvězda akčních filmů se nechala slyšet, že se chystá se Shanem Blackem co nejdříve setkat, aby spolu projekt probrali.

Predátor se na plátně objevil ještě celkem čtyřikrát: v roce 1990 po boku Dannyho Glovera (série Smrtonosná zbraň) v Predátorovi 2, poté ve dvou crossoverech s Vetřelcem ve filmech Vetřelec vs. Predátor z roku 2004 a Vetřelci vs. Predátor 2 z roku 2007, a naposledy v šest let starém filmu od maďarského talentu Nimróda Antala (Revizoři, Ozbrojení a nebezpeční) Predátoři.

Premiéra nového Predátora je 2. března 2018. Režie se ujme Shane Black podle vlastního scénáře, na kterém spolupracoval s Fredem Dekkerem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také