Kingsman 2 možná uloví Halle Berry

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Pokračování hitu Kingsman: Tajná služba dostává finální rysy a studio do sequelu láká jednu hvězdu za druhou.

Fanoušci špionážní komedie, ve které zářili Colin Firth, Samuel L. Jackson nebo vycházející hvězda Taron Egerton, si mohou mnout ruce. Poté, co studio přemluvilo režiséra Matthew Vaughna (Kick-Ass, X-Men: První třída), aby se ujmul i druhého dílu (jedná se o první pokračování, které Vaughn natočí), začalo jednat i se známými hollywoodskými tvářemi, aby se objevily v očekávaném sequelu.

kingsman

První velkou rybou je oscarová Julianne Moore, jež si střihne hlavní zápornou roli. Nyní to vypadá, že by se k ní mohla přidat další držitelka zlatého plešouna. Ředitelku CIA by si totiž mohla zahrát Halle Berry, jež se naposledy krátce mihla v X-Men: Budoucí minulost. Pokud jednání dopadnou dobře, mohlo by to Berry pomoct nakopnout její pomalu, ale jistě skomírající kariéru.

Už teď je jasné, že se příběh zaměří na samotného Eggsyho, jenž by měl zavítat do USA. Tvůrci po řadě spekulací zavrhli jakýkoliv návrat Colina Firtha jako Harryho Harta. Další informace se budou jistě kupit, protože produkce by měla začít za měsíc. Matthew Vaughn se vrací jako režisér a autor scénáře, na kterém opět spolupracoval s Jane Goldman. Film by měl dorazit do kin 16. června 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také