Trailer #1: Zpívej (2016) – Tiše, prosím, zvíře zpívá

Přečtěte si

Autor

Nudí Vás věčné hledání talentů, nadaných zpěváků a podobných super, extra, originálních lidí v televizních pořadech? Co tak vykašlat se na lidi a podívat se na to, co umí zvířata?

sing-mike-image

Illumination Entertainment, který stojí za úspěšnými animovanými filmy, jenž zná každé dnešní dítě (Já padouch, Já padouch 2 nebo Mimoni), uvede do kin zcela novou animovanou komedii s názvem Zpívej.

Pohodlně se usaďme a vžijme se do svých dětských let. Tehdy jsme věřili, že zvířata umí mluvit a nejen to.  Režisér Garth Jennings naučil zvířata řídit auta, moderně se oblékat (ať už holdujete třpytivému disco stylu nebo tvrďáckým hrotům u kožených bund) a také pořádně vrtět zadkem, tedy twerkovat.

O co půjde ve filmu? Vyhrát soutěž zvířecích talentů! Jak se s tím popere slimák, prase či trojice svůdných zaječic? Již z traileru je vidět, že nás čeká veselá kopa živočichů a známé písně.

Snímek má premiéru v českých kinech 22. prosince 2016. V originálním znění mluví Matthew McConaughey, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Taron Egerton, Seth MacFarlane a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také