Foxové uvažují o pokračování znovuotevřených Akt-X

Přečtěte si

Autor

Přes úvodní strach fanoušků se přelila vlna padesátimilionového nadšení. S takovou silou udeřil mysteriózní seriál na srdce diváků, a s poslední epizodou před námi už televizní kanál Fox uvažuje i o pokračování.

Je to už 14 let od konce, a od vrcholu seriálu ještě déle, a přesto se shromáždila přinejmenším celá stará banda s kupou nových, mladších diváků. Seriál tak po úvodní skepsi věrného publika sklidil dokonce divácký rekord při počtu zhlédnutí přes 50 miliónů, čímž se jeho tvůrci Chrisovi Carterovi určitě splnil sen. Celých 14 let totiž bojoval s úsilím najít si jiný seriál, u kterého by se usadil. Tento boj prohrál, mimo jeho samotného mu mnozí určitě děkují a televizní kanál Fox je dokonce nadšený do pokračování znovuoživené série.

x-files-finale

S uveřejněným seznamem šesti nových dílů, čeká v úterý ve dvě ráno diváky skutečně díl poslední. Rovněž tomu tak nasvědčují i ukázky šesté epizody, které ale zároveň indikují, že jsme ještě nedošli do úplného konce. Kultovní seriál Akt-X se znovu otevřel, a s takovým diváckým nadšením za ním jeho tvůrci a televizní stanice Fox určitě jen tak zase nezaklapnou vrátka. Tentýž názor potvrdil v rozhovoru i herec Foxe Muldera, David Duchovny, přičemž tedy jedinou zbývající výzvou zůstává sladění rozvrhů jeho, herečky Dany Scullyové, Gillian Anderson, a tvůrce seriálu, Chrise Cartera.

V případě 24 hodin se mělo v roce 2014 také jednat o jednorázový návrat, a to nás letos čeká dalších dvanáct dílů. Má snad někdo nějaké další pochybnosti?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také