Captain America: Občanská válka: Hulk nakonec potvrzen?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Třetí Captain America je možná doposud nejočekávanější marvelovkou. Potvrzena byla účast téměř všech členů Avengers, dokonce se objeví nový Spider-Man, a stejně tak si svou premiéru odbude Black Panther. Dosud jsme ale vůbec nepočítali s Hulkem nebo Thorem. Podle Anthonyho Mackie, který se o Občanské válce rozpovídal pro BBC, je zelený vztekloun součástí filmu.

falcon

Anthony Mackie, představitel Falcona, také nastínil, že Captain America: Občanská válka, může být prvním komiksovým filmem v historii, který získá Oscara za nejlepší film roku. Snímek prý již viděl a sám ho považuje za to nejlepší, co kdy v Marvelu natočili. V rozhovoru se také rozplýval nad hereckými výkony Downyho Jr., Scarlett Johnasson a právě i Marka Ruffala, který propůjčuje svůj obličej Hulkovi od prvních Avengers.

S Hulkem se prozatím počítalo jen ve třetím Thorovi, kde Marka Ruffala čeká vesmírné dobrodružství. Nicméně jeho účast v Občanské válce nebyla oficiálně potvrzena, dokonce postava Hulka nevystupuje ani ve stejnojmenném komiksu. Také se neobjevil ani v dosud vydaných trailerech. Možné je, že si ho Marvel nechává jako překvapení až do kina, a Anthony Mackie jen prozradil něco, co možná neměl.

Přáli byste si viděl Hulka ve třetím Capovi? Ten má premiéru už 5. května. Film natočili Anthony a Joe Russoovi (Captain America: Návrat prvního Avengera).

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také