Alenka v říši divů: Za zrcadlem má první kouzelné spoty

Přečtěte si

Autor

Pokračování veleúspěšné pohádkové fantasy Alenka v říši divů je na cestě. Teď ale přicházejí dva první krátké TV spoty, ve kterých uslyšíme i Alana Rickmana.

Druhý díl Alenky v říši divů, tentokrát v režii Jamese Bobina, láká diváky dvěma novými spoty. Není divu, vždyť premiéra je naplánovaná na květen, takže kampaň nabírá obrátky. Tvůrci ovšem neváhají a i do spotu přidávají postavu s hlasem Alana Rickmana, jenž před nedávnou dobou podlehl vážné nemoci, ačkoliv ve filmu si střihl jen malou roli.

Každopádně se Alenka vrací ve velkém stylu a s velkými očekáváními. Má před sebou docela složitý úkol, bude totiž zachraňovat samotného Kloboučníka (Johny Depp), který se dostal do potyčky se samotným Pánem času. Ovšem nenechte se mýlit, uvidíme i staré postavy, například obě královny.

Jak se film povedl, uvidíme v kinech od 26. května 2016.

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Fesaci, Alenka v risi divov a Alenka v krajine za zrkadlom su dve diela, nejedna sa o sequel druheho tento film je Alenka (Alica) v krajine za zrkadlom cize napisat Alenka v risi divov: V krajine za zrkadlom je ako napisat Hobit: Pan prstenov…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také