Kdo natočí Jurský svět 2?

Přečtěte si

Autor

Jen pár týdnů před uvedením Jurského světa do kin, oznámil jeho režisér Colin Trevorrow, že nebude režírovat následující díl. V červnu Universal oficiálně potvrdil, že pokračování půjde do kin 22. července 2018, ačkoliv stále neznají režiséra.

Dnes máme zprávu, že mezi uchazeči o tento post, má nejlépe našlápnuto Juan Antonio Beyona (Nic nás nerozdělí). Zatím ale neprobíhají žádná oficiální jednání, a studio ještě ani neučinilo nabídku. Nevíme, zda mají v soutěži i další špičkové kandidáty…

Práce bývalého režiséra Colina Trevorrowa tím ale nekončí, vrací se zpět do týmu psát scénář, společně s Derekem Connollym – scénáristou prvního dílu. Oba tvrdí, že právě scénář by mohl pomoci konečné volbě.

Nejsou zatím známy žádné konkrétní informace, o čem film vůbec bude, snad jen, že Jurský svět by měla být trilogie. Produkčně snímek pohlídá Steven Spielberg a ani herecky bychom neměli strádat – uvidíme Chrise Pratta i Bryce Dallas Howard. Uvidíme, zda se ujmou hlavních rolí nebo si užijí jen nějaké čestné výstupy.

Fanoušci by také nepochybně ocenili, kdyby tvůrci povolali postavy z původní série. V tom byl ale problém už u jedničky, kdy Trevorrow tento tlak veřejnosti cítil víc než dost, ale přišlo mu to nelogické, vzhledem k tomu, že film se měl odehrávat v otevřeném parku – původní postavy by tam rozhodně dobrovolně už nešly. Ačkoliv, pokud se dvojka bude odehrávat jinde, možná některé staré známé tváře uvidíme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také