Black Panther má už definitivně režiséra

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Pár týdnů se spekulovalo o režisérovi Ryanu Cooglerovi, ale až nyní je to potvrzeno. Režisér Creeda opravdu natočí marvelovskou sólovku Black Panther.

Šéf Marvelu, Kevin Feige, a talentovaný režisér těžící z nečekaného úspěchu Creeda, Ryan Coogler, si konečně plácli. Feige ve svém prohlášení konstatuje, že se Marvelu poštěstilo, že do jejich rodiny přibyl tak vážený filmař, jakým Coogler je. V jeho filmech prokázal svůj talent a diváci si můžou být jistí, že sólovka Black Panthera je v dobrých rukou.

black_panther_97707

Premiéra nového filmu z marvelovského univerza je stanovena na 16. února 2018 a hlavní role bojovníka T’Chally se ujme Chadwick Boseman. Produkce se ještě nerozjela a zatím není jisté, kdy vůbec začne. Nicméně postava T’Chally se poprvé objeví už začátkem května letošního roku ve filmu Captain America: Občanská válka. Na jeho premiéru jsme zvědaví snad všichni. Tak uvidíme, jaký dojem na nás Black Panther udělá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také