TV Spot: Deadpool (2016) – Další nálož „eRkové“ podívané

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Deadpool nemá v arsenálu patnáct superhrdinů, nepotřebuje digitální guláš a přesto se na něj těšíme více, než na týmovky Marvelu nebo DC Comics. Perfektní hlášky, vtipné momenty a skvěle natočená akce totiž fungují i v prvním televizním spotu. Už aby byl Deadpool v kinech.

deadpool-imax-poster

Nejnetradičnější komiksový anti hrdina společnosti Marvel, bývalý člen speciálních jednotek a zběhlý žoldák Wade Wilson, se podrobil experimentu, díky kterému získal schopnost rychlého samouzdravování. Wade po tomto experimentu přijme alter ego Deadpool. Vyzbrojený novými schopnostmi a zvráceným černým humorem, pronásleduje muže, který mu téměř zničil život.

Deadpool má premiéru 12. února 2016. V hlavních rolích se představí Ryan Reynolds, T.J. Miller, Gina Carano, Brianna Hildebrand, Ed Skrein a další. Scénář Rhetta Reese a Paula Wernicka (Zombieland) režíruje jako svůj celovečerní debut Tim Miller.

https://www.youtube.com/watch?v=hkxEBFIgyTw

Deadpool zbrojí také do IMAXu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také