TV Spot: Deadpool (2016) – Další nálož „eRkové“ podívané

Přečtěte si

TOP 21: Nejlepší filmy o výměně těl

Vzhledem k tomu, že originální horor studia Blumhouse Slečnu bestii zřejmě neuvidíme v kinech přesně na čas, vybrali jsme...

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Deadpool nemá v arsenálu patnáct superhrdinů, nepotřebuje digitální guláš a přesto se na něj těšíme více, než na týmovky Marvelu nebo DC Comics. Perfektní hlášky, vtipné momenty a skvěle natočená akce totiž fungují i v prvním televizním spotu. Už aby byl Deadpool v kinech.

deadpool-imax-poster

Nejnetradičnější komiksový anti hrdina společnosti Marvel, bývalý člen speciálních jednotek a zběhlý žoldák Wade Wilson, se podrobil experimentu, díky kterému získal schopnost rychlého samouzdravování. Wade po tomto experimentu přijme alter ego Deadpool. Vyzbrojený novými schopnostmi a zvráceným černým humorem, pronásleduje muže, který mu téměř zničil život.

Deadpool má premiéru 12. února 2016. V hlavních rolích se představí Ryan Reynolds, T.J. Miller, Gina Carano, Brianna Hildebrand, Ed Skrein a další. Scénář Rhetta Reese a Paula Wernicka (Zombieland) režíruje jako svůj celovečerní debut Tim Miller.

https://www.youtube.com/watch?v=hkxEBFIgyTw

Deadpool zbrojí také do IMAXu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také