Tarantino o příběhu druhých Hanebných panchartů

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Jeden z nejpopulárnějších režisérů současného Hollywoodu právě obráží nejrůznější tiskové konference při propagaci svého nadcházejícího snímku Osm hrozných. Při propagaci nového snímku došlo i na rozebírání těch starších.

V nedávném rozhovoru pro magazín Indiewire totiž nastínil možnost pokračování Hanebných panchartů a případnou zápletku snímku. Druhý díl netradičního pohledu na druhou světovou válku by se měl zabývat četou vojáků tmavé pleti, kteří utekli vojenskému soudu. Svou výpravu započali ve Francii, kde měli být pověšeni, při svém putování navštívili rovněž Londýn a jejich cílovou destinací bylo neutrální Švýcarsko. Jejich cesta skončí při setkání se skupinou Panchartů, kterým odvypráví svůj příběh.

Mix Tuctu špinavců a Nespoutaného Djanga ale jen tak neuvidíme. Momentálně totiž režisér věnuje veškerou pozornost westernovce Osm hrozných, která do českých kin dorazí 7. 1. 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také