Deadpool si chystá další trailery

Přečtěte si

Recenze: Ava: Bez soucitu – Akční film s promrhaným potenciálem

Filmům se špiony a nájemnými vrahy nejspíš nikdy neodzvoní a nadobro zůstanou populárními stálicemi filmového plátna. Nejednoho filmového fanouška...

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Komiksový antihrdina se smyslem pro humor a pořádně prořízlou pusou už nás lákal do kina v plnohodnotném traileru. Ale to není jediná vábnička, kterou hodlá použít.

Podle Alberta Film Ratings se nás chystá specifický žoldák překvapit ještě třemi upoutávkami, které jsou nyní přísně tajné. První je označená jako „Trailer D“, druhá „Trailer E“ (red-band) a třetí upoutávka je dělaná speciálně pro IMAX. Oba trailery mají délku 2:24, zatímco krátká upoutávka pro IMAX poběží 27 vteřin, svou premiéru si odbude před projekcí nových Star Wars, tedy 18.12.

Sice se neví, co bude přesně obsahem všech tří nadcházejících trailerů, ale dá se čekat, že se dočkáme dalších poodkrytí příběhů okolo hlavních postav. Je jasné, že se ve filmu také objeví populární plecháč Kolosus, který sice nebude členem Deadpoolova týmu, ale bude mít velkou roli.

Deadpool načne komiksové žně v roce 2016, do kin dorazí přesně 12. 2. 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také