Trailer #3: Star Wars: Síla se probouzí (2015) – Plnohodnotná upoutávka je zde!

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Čekání je u konce. Plnohodnotná ukázka k nejočekávanějšímu filmu posledních let je venku a jde podle očekávání o epickou podívanou.

Včera byli fanoušci Hvězdných válek potěšeni zveřejněním oficiálního plakátu k sedmé epizodě Síla se probouzí a celá filmová veřejnost s napětím očekávala, zda se potvrdí drby o novém traileru, který měl být k vidění někdy během dnešních večerních hodin. Upoutávky jsme se nakonec opravdu dočkali a jde o pokračování vysoké kvality předchozích dvou teaserů (zde a zde).

J.J. Abrams nám naservíroval mnoho nových záběrů, nad kterými nezůstane oko nejednoho geeka suché. Zase se hraje spíš na divákovy pocity než na přehlídku monumentální akce a snahu o co nejlepší zviditelnění už tak dost sledovaného velkofilmu. To mi přijde ohromně sympatické a strašně moc za to Abramse obdivuji, že i když točí tak gigantický projekt pro tak velké studio, tak si dokáže prosadit svou a z příběhu toho vlastně nevíme vůbec nic a to jsou necelé dva měsíce do premiéry. Trailerový potenciál je však i napotřetí využit zcela beze zbytku a jestli někdo ještě stále pochybuje o tom, že Síla se probouzí bude neskutečná pecka, tak by se měl jít vyšetřit.

Aktualizováno o trailer s českým dabingem

Star Wars: Síla se probouzí debutuje v tuzemských kinech 17. prosince letošního roku. Režíruje J.J. Abrams podle scénáře Lawrence Kasdana (Impérium vrací úder, Dobyvatelé ztracené archy) a do svých ikonických rolí se vrátí například  Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill a Anthony Daniels. Těšit se ale také můžeme na nováčky Adama Drivera, Simona Pegga, Johna Boyegu, Oscara Isaaca, Andyho Serkise nebo Domhnalla Gleesona.

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Trailer je špičkový, nicméně s těmi predikcemi typu "bude to neskutečná pecka" bych ještě počkal. Historie ukazuje, že dokonalý trailer se dá složit i z filmu, který nakonec hrubě zklame. A Star Wars je obří, superobří sousto, takže pravděpodobnost, že zklame, resp. nenaplní očekávání, je tu ohromně vysoká, trailer netrailer.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také