Návrat do budoucnosti opět v kinech!

Zemeckisova sci-fi Návrat do budoucnosti patří mezi kulty, které ve svém žánru těžko hledají konkurenci. Snímek s Michaelem J. Foxem v hlavní roli oslovil miliony lidí po celém světě a vybudoval si silnou fanouškovskou základnu. Není proto divu, že se tvůrci rozhodli oslavit třicetileté výročí více než stylově.

Přesně 21. října 2015 vtrhne do kin opět Marty McFly, který nás opět bude udivovat svými skateboardovými i kytarovými schopnostmi, a to rovnou v prvních dvou dílech. Proč zrovna toto datum? Ve filmu je to totiž datum, které zavede hrdinu do budoucnosti (a nutno podotknout, že ta ve snímku k nám moc lichotivá není – v tomto roce by podle Zemeckise frčely vskutku zvláštní oděvy). Řada kin využije této obnovené premiéry k maximálnímu pobavení svých diváků – těšit se tak můžeme na ozdobené sály v duchu filmu či projekce vyžadující dobové kostýmy (pokud chcete ke vstupence zdarma nápoj, jako v případě kina nacházejícího se v Mnichově Hradišti).

Síť multikin Premiere Cinemas také něco připravuje, ale zatím vše skrývá pod pokličkou. V pražském Bio Oku se můžete těšit na kostýmové projekce, zajímavé hosty a doprovodné programy. Distribuční společnost Pannonia Ent. slibuje řadu nejrůznějších vychytávek, které vám zpříjemní celkový divácký požitek. Více informací najdete na stránkách distribuční společnosti www.pannonia-entertainment.cz.